Hakkında!

BursaSOFT'un amacı interneti ve internet teknolojilerini kullanarak internet dünyasına faydalı servisler ve uygulamalar sunmaktır.

BursaSOFT genel olarak web programala dili olan PHP'yi kullanarak müşterilerine kolay yönetilebilir web uygulamaları geliştirmektedir.

PHP ile birlikte veri depolama ve sorgulama amaçlı MYSQL Veri Tabanı Yönetim Sistemini kullanmaktayız. Veri depolama ve sorgulama amaçlı ihtiyaca göre MS SQL, Oracle ve PostgreSQL'de kullanmaktayız.

Web Sunucusu olarak dünyanın en güçlü ve en yaygın şekilde kullanılan web sunucusu olan Apache web serverı kullanıyoruz.

Genel olarak halk arasında çok kullanılan 'web sayfası hazırlıyoruz' tabirini sevmiyoruz, çunkü gelişen internet dünyasında web siteleri de artık yazılımsal olarak en iyi şekilde  geliştirilmeli ve sürekli desteğe ihtiyaç duymadan kolay şekilde yönetilebilmeli ve büyümelidirler. Bu amaçla müşterilerilerimize kolay yönetilebilir web uygulamaları geliştiriyoruz.

Müşterilere uygun fiyatlı alan adı tahsisi yapıyoruz ve amaçlarına göre en iyi web barındırma hizmetleri konusunda danışmanlık yapmaktayız.

İnternet reklamcılığı ve internette yer alma konusunda en etkili çözümleri sunmaktayız. Arama motorlarında yer almayı garanti ediyoruz.

İnternet ortamında satış için sanal pos entegrasyonunu sağlıyoruz ve amaca göre en uygun size özel e-ticaret ve e-satış uygulamalarını/sistemlerini geliştiriyoruz. Böylece e-mağazanızda ürünlerinizi güvenli ve kolay şekilde satışını yapabilirsiniz. E-mağazanız siz tatildeyken bile siparişleri ve ödemeleri almaya devam etmektedir.

 

BursaSoft

İnsan Kaynakları